Nero Burning ROM 11.0.10400

Nero Burning ROM to cieszący się dużą popularnością i uznaniem użytkowników program przeznaczony do nagrywania płyt CD, DVD, tworzenina obrazów płyt czy też zrzucania muzyki z Audio-CD na twardy dysk.

Liczba pobrań: 360
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Nero AG
Rozmiar: 124.1 MB

Nazwa pliku: Nero_BurningROM-11.0.10400_trial.exe

[inne wersje programu Nero Burning ROM 11.0.10400]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nero Burning ROM to cieszący się dużą popularnością i uznaniem użytkowników program przeznaczony do nagrywania płyt CD, DVD, tworzenina obrazów płyt czy też zrzucania muzyki z Audio CD na twardy dysk. Wydanie oznaczone numerem 11 zawiera kilka nowości, mających na celu ułatwić każdemu życie. Nero DiscSpan przeznaczony jest dla osób kopiujących duże pliki, nie mieszczące się w standardowej pojemności DVD czy CD. Możemy teraz nagrywać je na kilku płytach jednocześnie.

Kolejna ciekawa rzecz w Nero Burning ROM to wbudowany program Nero SecurDisci 3.0, który zapewnia odczytywalność nośnika bez względu na zarysowania, uszkodzenia czy też wiek płyty. Możemy też łatwo tworzyć pliki obrazów, po prostu przeciągając elementy do danego formatu obrazu – iso, nrg, cue czy img. Wirtualna nagrywarka idealnie kopiuje dane, tworząc kopie zapasowe na płytach CD, DVD i Blu-ray.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.