We Image to Icon Converter 1.1

We Image to Icon Converter jest prostym w obsłudze narzędziem, przeznaczonym do tworzenia ikon z plików graficznych różnego typu.

Liczba pobrań: 375
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
iWesoft
Rozmiar: 3.94 MB

Nazwa pliku: WeImage2Icon_setup1.1.exe

[inne wersje programu We Image to Icon Converter 1.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

We Image to Icon Converter jest prostym w obsłudze narzędziem, przeznaczonym do tworzenia ikon z plików graficznych różnego typu. Posiada wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów graficznych, a także rodzajów ikonek. Nie jest to program dostępny za darmo, jeśli jednak ktoś chce mieć naprawdę oryginalne ikonki w swoim systemie, może kupić pełną wersję aplikacji za 9,50 USD.

Nie ma wydania We Image to Icon Converter po polsku, jednak mamy tu do czynienia z bardzo przyjaznym interfejsem użytkownika, dzięki czemu bardzo szybko opanujemy zasady działania tej aplikacji. Co ważne – możemy w tym samym czasie przekonwertować w szybki sposób na ikony nawet tysiące plików graficznych. Wszystkie operacje to góra kilka kliknięć myszką.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.