LinkCollector 3.7.7

LinkCollector to przenośny manager ulubionych stron, obsługujący takie przeglądarki jak Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera i Google Chrome. Pomaga nam w gromadzeniu w jednym miejscu wszystkich ważnych dla nas linków.

Liczba pobrań: 321
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
VSC Software
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: linkcollector3.7.7.exe

[inne wersje programu LinkCollector 3.7.7]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

LinkCollector to przenośny manager ulubionych stron, obsługujący takie przeglądarki jak Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera i Google Chrome. Pomaga nam w gromadzeniu w jednym miejscu wszystkich ważnych dla nas linków. Możemy potem oglądać zgromadzoną kolekcję, modyfikować ją i oczywiście dodawać kolejne ulubione strony. LinkCollector może być zainstalowany w systemie, jeśli jednak przerzucimy go na pendrive'a, będziemy mieli możliwość zabrania ze sobą kolekcji praktycznie wszędzie.

Oprócz tego możemy importować linki do stron z plików HTML, SQLite (Firefox), URL (IE), JSON (Chrome), ADR (Opera) oraz wcześniejszych wersji LinkCollector. Działa to również w drugą stronę – możemy wyeksportować ulubione do pliku w formacie HTML. Z innych ciekawych funkcji warto wymienić wyszukiwanie niedziałających już linków oraz duplikatów oraz możliwość tworzenia zrzutów ekranu ze stron WWW.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.