Windows Firewall Notifier 1.3.2

Windows Firewall Notifier to rozszerzenie zachowania firewalla w systemach Windows Vista i 7. Celem powstania aplikacji jest zwiększenie naszego bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu.

Liczba pobrań: 554
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
WoKhan
Rozmiar: 82 KB

Nazwa pliku: WFN1.3.2.zip

[inne wersje programu Windows Firewall Notifier 1.3.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows Firewall Notifier to rozszerzenie zachowania firewall w systemach Vista i Windows 7. Pozwala ono na wstrzymanie przychodzących połączeń. Aplikacja nie jest jeszcze doskonała i jak zaznacza to jej producent, używamy jej na własne ryzyko. Nie ma co jednak wpadać w panikę – jedyne potencjalne minusy z używania dostępnego za darmo Windows Firewall Notifier to utrata połączenia sieciowego. Można przywrócić je bez problemu – wystarczy tylko zamknąć aplikację i uruchomić na nowo. Inny sposób to wejście do Narzędzi Administracyjnych w Panelu Sterowania i włączenie go w zaawansowanych ustawieniach zapory sieciowej. Celem powstania aplikacji jest zwiększenie naszego bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.