PRTG - Free Network Monitor 9.1.1.1630

PRTG - Free Network Monitor to narzędzie monitorujące i klasyfikujące ruch sieciowy przechodzący przez łącze wpięte do komputera.

Liczba pobrań: 396
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Paessler AG
Rozmiar: 73.93 MB

Nazwa pliku: PRTG Network Monitor 9.1.1.1630 Setup (Freeware...

[inne wersje programu PRTG - Free Network Monitor 9.1.1.1630]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PRTG - Free Network Monitor to narzędzie monitorujące i klasyfikujące ruch sieciowy przechodzący przez łącze wpięte do komputera. Przydatne narzędzie dla administratorów, którzy pragną ustalić obciążenie poszczególnych punktów sieci oraz zaawansowanych użytkowników testujących swoje aplikacje lub poszukujących niezidentyfikowanych programów wykorzystujących pasmo. Program może mieć zastosowanie jako licznik transferu danych.

PRTG - Free Network Monitor posiada interfejs, który opiera się na API zbudowany przy pomocy HTML i dostępny z poziomu przeglądarki (szyfrowane połączenie). Do dyspozycji użytkownika oddano szereg funkcji, wykresów, tabel i innych możliwości wyświetleń otrzymanych rezultatów. Twórcą programu jest Paessler AG.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.