4CRM - katalog handlowy 7.1.1

Kolejne wydanie kompleksowego programu do zarządzania kontaktami, będącego znakomitym katalogiem handlowym dla małych i średnich firm. Umożliwia wpisanie praktycznie każdej informacji o kontrahencie. Użytkownik ma do dyspozycji 30 pól których nazwy i rozmieszczenie na zakładkach może zmieniać i dostosować do swojej ewidencji. Program umożliwia sortowanie, wybieranie i wyszukiwanie kontaktów, import i eksport danych.

Liczba pobrań: 388
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
e-soft TOMASZ LEWANDOWSKI
Rozmiar: 6.54 MB

Nazwa pliku: 4crm.exe

[inne wersje programu 4CRM - katalog handlowy 7.1.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejne wydanie aplikacji służącej do ewidencji dowolnej liczby baz danych adresowych. Umożliwia wybieranie z baz danych wyszukiwanych zapisów, import oraz eksport danych. Kontakty można przydzielać do poszczególnych kategorii, czy branż. Program współpracuje z programami MS Outlook i Word. Pozwala zarządzać grupą użytkowników i ich prawami dostępu. Dostępnych jest do 30 definiowanych przez użytkownika pól. Nazwy pól i ich rozmieszczenie na zakładkach użytkownik może dowolnie zmieniać i decydować jakiego typu informacje będą w bazie danych przechowywane. Możliwość załączania plików. Moduł sprzedaż wyrobów i usług umożliwia dodawanie do

kontaktów informacji dotyczących sprzedaży. Można prowadzić ewidencję zadań związanych z kontaktem (spotkania, obowiązki, rozmowy tel. i inne). Możliwe jest również przeglądanie i aktualizacja zadań w formie kalendarza

albo za pomocą zbiorowego zapisu zadań. Najnowsza wersja zawiera dodatkową opcję przypominania o zbliżających się

zadaniach lub dowolnych bieżących zdarzeniach. Wyprzedzenie czasowe przypominania o terminach można wybierać dla każdego zadania indywidualnie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.