Capture .NET 11.4.4285.17013

Capture .NET to zestaw kilku popularnych narzędzi. Program nie wymaga instalacji. Jedyny warunek to platforma systemowa Windows (przynajmniej w wersji 2000) i obecność bibliotek .Net Framework.

Liczba pobrań: 180
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Fish
Rozmiar: 749 KB

Nazwa pliku: CaptureNet2Free.zip

[inne wersje programu Capture .NET 11.4.4285.17013]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Capture .NET to zestaw kilku popularnych narzędzi. Program nie wymaga instalacji. Jedyny warunek to platforma systemowa Windows (przynajmniej w wersji 2000) i obecność bibliotek .Net Framework .

Capture .NET po uruchomieniu przedstawia kalendarz z bieżącym miesiącem, analogowy zegar, linijkę i zestaw ikon pozostałych funkcji aplikacji. Podwójnym kliknięciem wybranego dnia można się dostać do prostego menadżera zadań, zdefiniować dowolne zadanie oraz ustawić alarm przypominający. Konfigurowalna linijka pozwala natomiast określić pożądaną wartość jednostek (domyślnie piksele), ustawić żądany kąt nachylenia, a także dostosować długość podziałki. Tuż obok linijki znajdziesz ikonę pomiaru kąta nachylenia. Producentem aplikacji jest Fish.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.