Rozliczenie Płac 1.22E

Rozliczenie Płac jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło - automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności.

Liczba pobrań: 813
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Varico
Rozmiar: 28.76 MB

Nazwa pliku: rpwin122e.exe

[inne wersje programu Rozliczenie Płac 1.22E]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozliczenie Płac jako program finansowo księgowy firmy Varico przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło - automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności.

Najważniejsze zmiany w Rozliczenie Płac 1.22E:

- wprowadzono zapamiętywanie ustawienia opcji, związanej z wystawianiem osobnej deklaracji DRA dla właściciela firmy.

- wprowadzono poprawki w sposobie generowania druku Z-3, polegające na uwzględnieniu szczególnej sytuacji, gdy pracownik przechodzący na chorobowe nie przepracował pełnego miesiąca.

- zaktualizowano wartości wskaźnika waloryzacji podstawy wymiaru zasiłku chorobowego, przyjmowanego do obliczenia świadczenia rehabilitacyjnego. W III Kwartale 2011 r. wynosi on 108,2%

Po pełną listę zmian zapraszamy na oficjalną RP dla Windows.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.