Konvertor 4.06 Build 11

Przeglądarka multimediów i konwerter w jednym, pozwalającym na zmianę formatu ponad 2050 obrazków, animacji, dźwięków, filmów i tekstu. Proces odbywa się szybko i sprawnie.

Liczba pobrań: 225
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
konvertor.net
Rozmiar: 32.35 MB

Nazwa pliku: install.exe

[inne wersje programu Konvertor 4.06 Build 11]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konvertor to jak sama nazwa wskazuje przeglądarka multimediów i konwerter w jednym, pozwalającym na zmianę formatu ponad 2050 obrazków, animacji, dźwięków, filmów i tekstu. Proces odbywa się szybko i sprawnie.

W programie możesz łatwo organizować wszystkie pliki w zbiory i dodawać do nich własne opisy. Dla grafik można zastosować kilkadziesiąt filtrów od zmiany rozmiaru począwszy na filtrach kolorów kończąc. Dodatkowo program posiada szereg funkcji, których nie znajdziemy w innych aplikacjach tego typu takich jak: znaki wodne, konwersja ASCII w formacie TXT do formatów graficznych a także narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu.

Konvertor może być polecany dla wszystkich użytkowników, którzy chcą w szybki i prosty sposób skonwertować i poprawić swoje zbiory graficzne.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.