SlimComputer 1.2.14730.57794

Niewielka aplikacja pozwalającą na usunięcie wszystkich programów oraz komponentów zainstalowanych przez producenta na nowo zakupionym komputerze.

Liczba pobrań: 290
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SlimWare Utilities, Inc.
Rozmiar: 4.27 MB

Nazwa pliku: SlimComputer-Setup.exe

[inne wersje programu SlimComputer 1.2.14730.57794]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SlimComputer jest niewielką aplikacją pozwalającą na usunięcie wszystkich programów oraz komponentów zainstalowanych przez producenta na nowo zakupionym komputerze.

SlimComputer jest narzędziem, którego głównym celem jest poprawa wydajności oraz szybkości nowo zakupionego komputera. Producenci instalują wiele programów, których nie używa się w codziennym użytkowaniu komputera lecz także aplikacja, o których użytkownicy nawet nie wiedzą. A Wszystkie wymienione aspekty mogą znacząco wpłynąć na działanie systemu. Program pozwoli nie tylko poprawić działanie systemu lecz także uzyska dodatkową wolną przestrzeń dyskową. Z drugiej strony posiada funkcję „Restore”, która pozwoli przywrócić wszystkie usunięte aplikacje, kiedy okaże się iż są przydatne użytkownikowi.

Aplikacja jako część pakietu firmy SlimWire posiada narzędzia do optymalizacji i odinstalowywania wszelkiego oprogramowania znanego z programu SlimCleaner.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.