Process Explorer 15.04

Program wyświetlający listę uruchomionych procesów wraz ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi wykorzystywanych przez dane procesy zasobów.

Liczba pobrań: 519
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sysinternals
Rozmiar: 1.85 MB

Nazwa pliku: ProcessExplorer.zip

[inne wersje programu Process Explorer 15.04]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Process Explorer - Darmowy program zaprojektowany do profesjonalnego zarządzania ustawieniami i statystkami systemu operacyjnego, dzięki czemu standardowy Menadżer zdań nie będzie już potrzebny.

Funkcjonalność

Aplikacja potrafi wyświetlać listę uruchomionych procesów wraz ze szczegółowymi informacjami(ścieżka dostępu, użytkownik, ustawienia bezpieczeństwa itp.) dotyczącymi wykorzystywanych przez dane procesy zasobów. Główne okno aplikacji zostało podzielone na dwie części - w górnej znajduje się pełna lista procesów, natomiast w dolnej, którą w każdym momencie możemy zamknąć pokazywane są dalsze informacje o każdym z nich (np. wykorzystywane biblioteki DLL).

Dodatkowo aplikacja ma bardzo wydajną wyszukiwarkę, dzięki czemu w szybki sposób możemy znaleźć dany proces, po czym skonfigurować go w najlepszy dla nas sposób.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.