Kaspersky Anti-Virus Personal 4.5.0.94

Wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, należący do czołówki najlepszych produktów w swojej grupie.

Narzędzie umożliwia identyfikację oraz usuwanie wirusów z plików, baz poczty elektroniczne, programów, boot-sektorów i z pamięci głównej. Aplikacja znakomicie współpracuje z klientami poczty elektronicznej sprawdzając pocztę przychodzącą i wychodzącą w czasie rzeczywistym. Wykrywa i eliminuje znane i większość nowych (algorytmu heurystyczne) wirusów komputerowych. Program w języku polskim

Liczba pobrań: 187
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
Rozmiar: 13.42 MB

Nazwa pliku: KAVPersonal.zip

[inne wersje programu Kaspersky Anti-Virus Personal 4.5.0.94]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, należący do czołówki najlepszych produktów w swojej grupie.

Narzędzie umożliwia identyfikację oraz usuwanie wirusów z plików, baz poczty elektronicznej (formaty MS Outlook, MS Outlook Express, MS Exchange, Eudora, MS Mail, Pegasus Mail, Netscape Mail, JSMail, elementy MIME i SMTP/POP3, obiekty OLE i treść wiadomości), programów, boot-sektorów i z pamięci głównej. Aplikacja znakomicie współpracuje z klientami poczty elektronicznej sprawdzając pocztę przychodzącą i wychodzącą w czasie rzeczywistym. Wykrywa i eliminuje znane i większość nowych (algorytmu heurystyczne) wirusów komputerowych, włącznie z wirusami polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, wirusami skryptowymi, wirusami stealth i phantom, trojanami, wirusami HTML, makrowirusami (takimi jak te infekujące pliki Word'a, Excel'a i Access'a). Program wykrywa także wirusy w plikach skompresowanych (ZIP, ARJ, LHA, RAR, itp.). Aplikacja składa się z szeregu komponentów: Anti-Virus Monitor (ochrona w czasie rzeczywistym), Anti-Virus Scanner (skanowanie zasobów lokalnego komputera), Anti-Virus Script Checker (ochrona przed wirusami skryptowymi), Anti-Virus Updater (pobieranie nowych wersji programu), Anti-Virus Control Center (zarządzanie aplikacją, pobieranie definicji wirusów). Oprogramowanie umożliwia automatyczne uaktualnianie baz antywirusowych przez Internet lub poprzez sieć lokalną (z określonego katalogu).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.