SpyBot Search & Destroy 1.6.2

Program skanuje dysk komputera w poszukiwaniu podejrzanych elementów: wpisów do rejestru, programów rejestrujących teksty wpisywane z klawiatury, czy tzw. keyloggerów. Co więcej, SpyBot wykrywa również pliki cookies, pochodzące z serwisów reklamowych, zbierających dane o użytkownikach.

Liczba pobrań: 1879
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Patrick M. Kolla
Rozmiar: 16.41 MB

Nazwa pliku: spybotsd162.exe

[inne wersje programu SpyBot Search & Destroy 1.6.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program SpyBot Search & Destroy skanuje dysk komputera w poszukiwaniu podejrzanych elementów: wpisów do rejestru, programów rejestrujących teksty wpisywane z klawiatury, czy tzw. Keyloggerów.

Co więcej, SpyBot Search & Destroy wykrywa również pliki cookies, pochodzące z serwisów reklamowych, zbierających dane o użytkownikach. Zaletą programu jest fakt, że sprawdza pamięć podręczna nie tylko Internet Explorera, ale również innych popularnych przegladarek (w tym Firefox czy Opera). Po zakończeniu skanowania aplikacja umożliwia naprawę wykrytych nieprawidłowości (użytkownik może wybrać, które elementy mają zostać zmodyfikowane).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.