StudioLine Photo Basic to darmowy program, który umożliwia katalogowanie zbiorów zdjęć oraz ich podstawową obróbkę. Aplikacja oferuje bibliotekę efektów i filtrów, które można wykorzystać do modyfikacji obrazów.
StudioLine Photo Basic 3.70.37
Liczba pobrań: 175
Cena/licencja: Freeware
Platforma sytemowa:
Windows 98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7
Windows 98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7
Producent/dystrybutor:
H&M Systems Software
H&M Systems Software
Nazwa pliku: StudioLine_PB3.exe
Rozmiar: 63.59 MB
Funkcjonalność
Aplikacja pozwala na dokładny opis każdego ze zdjęć łącznie z tagami, kategoriami, słowami kluczowymi, opisem a także możliwością oceniania zdjęć za pomocą gwiazdek. Oferuje bibliotekę efektów i filtrów, które można wykorzystać do modyfikacji obrazów. Dużym ułatwieniem jest możliwość przetwarzania wsadowego, które znacznie przyspiesza obróbkę dużej ilości zdjęć.
StudioLine obsługuje większość dostępnych formatów graficznych m.in.: JPEG, BMP, PNG, PSD, TIFF z kompresją LZW. W szybki sposób można także utworzyć internetową galerię zdjęć, projekt do okładek płyt, kalendarzy i wielu innych.
|
reklama
|
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Najnowsze w kategorii
Freeware
Screenshot Captor 3.05.01Freeware
Screenshot Captor Portable 3.05.01Trial
Face Off Max 3.4.4.6Adware
FotoMix 8.9.1Shareware
PhotoInstrument 5.5.0.557 reklama
Pobierz bezpłatnego e-booka 

Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Polecane
Program miesiąca
reklama
