Windows Firewall Control 2.9.9

Prosta a zarazem łatwa w użyciu aplikacja, uruchamiająca się w systemowym „trayu” pozwalająca na konfiguracje Windowsowego Firewalla.

Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
BiniSoft.net
Rozmiar: 271 KB

Nazwa pliku: wfc.exe

[inne wersje programu Windows Firewall Control 2.9.9]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows Firewall Control to prosta a zarazem łatwa w użyciu aplikacja, uruchamiająca się w systemowym „trayu” pozwalająca na konfiguracje Windowsowego Firewalla.

Systemy Windows Vista i Windows 7 posiadają wbudowany firewall jednak jego konfiguracja i użytkowanie może sprawiać wiele kłopotów. Windows Firewall Control zdecydowanie ułatwia pracę, poprzez kilka kliknięć możemy ustawiać blokowanie i zezwalanie program na dostęp do naszej sieci, skonfigurować ustawienia przeglądarki czy dostęp do zdalnego pulpitu.

Dodatkowo autorzy tak zaprojektowali interfejs, aby początkujący użytkownicy nie mieli problemu z obsługą.

W każdym momencie mamy możliwość powrotu do podstawowych ustawień systemowej zapory a po zrejestrowaniu na stronie producenta możemy ustawić hasło do naszego programu a także importować ustawienia po sformatowaniu naszego systemu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.