Unetbootin 5.49

Niewielka aplikacja pozwalająca na instalacje wybranej dystrybucji Linuxa na komputerach pracujących pod kontrolą systemu Windows lub dodatkowych nośnikach (dyski zewnętrze itp…)

Liczba pobrań: 517
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Unetbootin
Rozmiar: 4.77 MB

Nazwa pliku: unetbootin-win-549.exe

[inne wersje programu Unetbootin 5.49]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Unetbootin to niewielka aplikacja pozwalająca na instalacje wybranej dystrybucji Linuxa na komputerach pracujących pod kontrolą systemu Windows lub dodatkowych nośnikach (dyski zewnętrze itp..)

Aplikacja ma tę zaletę, że obsługuje mnóstwo różnych dystrybucji Linuksa. Z jednej listy rozwijanej wybieramy żądane wydanie Pingwina, z drugiej - jego konkretną wersję. Narzędzie nie pozwoli użytkownikowi czuć się zagubionym, dostarczając informacji o przeznaczeniu i sposobie instalacji poszczególnych wersji ("live", "netinstall", "hdmedia" itp.).

Unetbootin po zainstalowaniu prosi o ponowne uruchomienie komputera. Po restarcie na liście systemów operacyjnych pojawia się wpis Unetbootin, po zaznaczeniu i wybraniu go przechodzimy do właściwego instalatora wybranej wcześniej dystrybucji. Z jego poziomu można zarządzać partycjami dysku.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.