East-Tec Eraser 2011 9.9.86.100

Program do ochrony danych pozostawionych w komputerze podczas pracy, do czyszczenia śladów używania systemu i różnych aplikacji, usuwania pozostałości po przeglądaniu zasobów internetowych.

Liczba pobrań: 174
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
East Technologies
Rozmiar: 8.17 MB

Nazwa pliku: eteraser_trial.exe

[inne wersje programu East-Tec Eraser 2011 9.9.86.100]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

East-Tec Eraser 2011 to program do ochrony danych pozostawionych w komputerze podczas pracy, do czyszczenia śladów używania systemu i różnych aplikacji, usuwania pozostałości po przeglądaniu zasobów internetowych.

Funkcjonalność

East-Tec Eraser pilnuje, by w systemie nie pozostały żadne ślady korzystania z Windows. Wyczyści historię przeglądania stron internetowych, pobierane i zapisane zdjęcia, pliki cookie, rozmowy prowadzone za pomocą komunikatorów. Wymaże dane dotyczące otwieranych i edytowanych dokumentów, wiadomości e-mail. Rozbudowana lista aplikacji gwarantuje, że w komputerze nie pozostanie najmniejszy ślad korzystania z żadnego programu. Dodatkowo rozbudowany harmonogram pozwala precyzyjnie dostosować czas pracy programu oraz dobrać usuwane przez niego elementy. Można go przykładowo uruchamiać w cyklach miesięcznych, tygodniowych i dziennych, po zalogowaniu bądź przed zamknięciem systemu.

Uwagi

Wersja 15-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.