TwistedBrush Pro Studio 18.05

Program graficzny zawierajacy artystyczne efekty pędzli. Pomimo swoich możliwości jego obsługa nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem.

Liczba pobrań: 572
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Pixarra
Rozmiar: 22.11 MB

Nazwa pliku: tbrusha.exe

[inne wersje programu TwistedBrush Pro Studio 18.05]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TwistedBrush to program graficzny, który można nazwać połączeniem programu artystycznego malowania obrazów na komputerze wraz z aplikacją do obróbki zdjęć.

Zawiera jedną z największych baz pędzli, w bazie występuję ich około 5 tysięcy. W każdym z nich możemy ustawić parametry jego działa takie jak gęstość, wielkość czy przezroczystość a także dodatkowo nałożyć dostępne filtry. Dodatkowo do wykorzystania mamy narzędzia znane z większości programów graficznych takich jak warstwy, skrypty czy maski. Aplikacja wspiera większość dostępnych na rynku formatów graficznych m.in. JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, PSD, BMP, PCD, WMF and EMF.

Pomimo swoich możliwości jego obsługa nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem.

Uwagi

Wersja 15-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.