MetaBench 0.98 Beta

Niewielki program pozwalający przeprowadzić ponad 55 różnych testów badających sprawność i wydajność podzespołów wysokiej klasy komputerów. Algorytm testowy został tak dopracowany, aby uwzględnić najnowsze osiągnięcia techniczne procesorów i skomplikowane architektury systemowe.

Liczba pobrań: 636
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
7Byte Computers
Rozmiar: 1.77 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niewielki program pozwalający przeprowadzić ponad 55 różnych testów badających sprawność i wydajność podzespołów wysokiej klasy komputerów. Algorytm testowy został tak dopracowany, aby uwzględnić najnowsze osiągnięcia techniczne procesorów i skomplikowane architektury systemowe. Aplikacja przeprowadza dwa rodzaje testów: syntetyczne i praktyczne. Pierwsze z nich testują w prosty sposób wydajność komputera. Testy praktyczne służą do zbadania, jaką wydajność osiągają poszczególne elementy systemu w konfrontacji z algorytmami stosowanymi w różnego typu programach użytkowych i grach.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.