Notatnik Zdrowia 2.0

Łatwy i intuicyjny program nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników komputerów, pomaga w notowaniu codziennych, domowych pomiarów różnych parametrów ciała nawet sześciu osobom. Program składa się z sześciu paneli tematycznych zawierających tabele i wykresy:

ciśnienia krwi, temperatury ciała, wagi ciała, zawartości glukozy we krwi i dawek insuliny oraz panelu z zestawieniem pomiarów i panelu przeznaczonego na notatki z wizyt u lekarzy.

Liczba pobrań: 1107
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Andrzej Fuz
Rozmiar: 1.42 MB

Nazwa pliku: instaluj.exe

[inne wersje programu Notatnik Zdrowia 2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Notatnik Zdrowia jest programem umożliwiającym łatwe i przejrzyste notowanie domowych pomiarów naszego ciała takich jak: ciśnienie krwi, temperatura i waga ciała, glukoza i ilość spożywanych kalorii. Na zbiorczym, czytelnym wykresie użytkownik może zobaczyć zmiany wymienionych parametrów. Wydrukowane wykresy i tabele pomogą lekarzowi postawić zdecydowanie dokładniejszą diagnozę. Można również w zależności od potrzeb notować i drukować wybrany parametr np. ciśnienie krwi lub zawartość glukozy we krwi (dla diabetyków). Wykresy pomagają również ludziom odchudzającym się kontrolować skuteczność diety i jednocześnie kontrolować parametry ciała. Osoby leczące się na nadciśnienie, zobowiązane przez lekarzy do prowadzenia pomiarów i notatek, docenią możliwość drukowania czytelnych wykresów. Lekarz w czasie krótkiej wizyty nie jest przecież w stanie dokładnie przeanalizować dziesiątek liczb wpisywanych przez miesiąc lub dwa na kartce papieru. Diabetycy, szczególnie ci, którzy leczą się insuliną, znajdą panel przeznaczony do prowadzenia notatek zaleconych przez lekarzy.

Uwagi

Wersja 30-dniowa

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.