Password Manager XP 3.0 Build 538

Password Manager XP jest narzędziem przeznaczonym do ochrony haseł, jakich używasz podczas pracy z komputerem. Program pozwala usystematyzować wszystkie dane, zgromadzić je w jednym miejscu i zabezpieczyć przed nieuprawnionym dostępem za pomocą pojedynczego hasła.

Liczba pobrań: 166
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
CP-Lab
Rozmiar: 2.12 MB

Nazwa pliku: PwdManager-Setup.exe

[inne wersje programu Password Manager XP 3.0 Build 538]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Password Manager XP jest narzędziem przeznaczonym do ochrony haseł, jakich używasz podczas pracy z komputerem. Program pozwala usystematyzować wszystkie dane, zgromadzić je w jednym miejscu i zabezpieczyć przed nieuprawnionym dostępem za pomocą pojedynczego hasła. Aplikacja potrafi przechować loginy i hasła do serwisów internetowych, piny kard kredytowych czy klucze dostępu do poczty internetowej. Oprócz tego za pomocą Password Managera XP można zabezpieczyć różne dokumenty, notatki, numery seryjne programów i wiele innych informacji.

Dane przechowywane są na dysku w specjalnie przygotowanych bazach. Każda baza zabezpieczona jest hasłem i zaszyfrowana jednocześnie kilkoma różnymi algorytmami (np. Blowfish, 3DES czy Rijnadael). Można też definiować różne poziomy uprawnień użytkowników do baz programu. Pliki tymczasowe aplikacji nie są przechowywane na dysku w postaci niezaszyfrowanej, a pamięć jest oczyszczana po jej zamknięciu. Jeżeli zostawisz na ekranie otwarte okno programu po pewnym czasie zostanie ono automatycznie zamknięte. Mechanizmy te zapewniają bardzo duży poziom bezpieczeństwa przechowywanym w bazach danym.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.