Safari dla Windows 5.0.5

Przeglądarka zaprojektowana przez firmę Apple z myślą o komputerach z systemem Mac OS X, iPadach i iPhonach. Szybkie i stabilne działanie zawdzięcza silnikowi WebKit znanego również z Google Chrome.

Liczba pobrań: 738
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Apple Computer
Rozmiar: 35.62 MB

Nazwa pliku: SafariSetup.exe

[inne wersje programu Safari dla Windows 5.0.5]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Safari to przeglądarka zaprojektowana przez firmę Apple z myślą o komputerach z systemem Mac OS X, iPadach i iPhonach. Szybkie i stabilne działanie zawdzięcza silnikowi WebKit znanego również z Google Chrome. Dzięki znacznie przyśpieszonemu silnikowi Nitro Engine przeglądarka Apple'a jest niezwykle wydajna podczas przetwarzania JavaScript. Jedną z najważniejszych funkcji jest Safari Developer Program, dzięki któremu możliwe jest wreszcie tworzenie wtyczek i rozszerzeń bazujących na HTML5, CSS3 i JavaScripcie.

Safari 5 to także lepsza obsługa HTML5 oraz Flash 10, usługi geolokalizacyjne, czytnik Safari Reader ułatwiający przeglądanie artykułów w sieci oraz integracja z wyszukiwarką Bing (oprócz dotychczasowych Google i Yahoo! Search).

Nowości

Najnowsza wersja niesie za sobą poprawę stabilności przeglądarki, poprawienie wyświetlania stron czy odtwarzania wideo. Dla sympatyków dodatków należy wymienić to ze w Safari poprawiono obsługę generowania stron WWW z posiadanymi wieloma wtyczkami a także skupiono się na ulepszeniu obsługi VoiceOver, dzięki któremu możemy kontrolować przeglądarkę za pomocą głosu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.