Tlen 4.60.1.1

Kolejne wydanie jednego z najlepszych polskich komunikatorów internetowych. Aplikacja umożlwia komunikację z użytkownikami systemu Tlen oraz konkurencyjnego Gadu-Gadu.

Liczba pobrań: 327
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MediaOne Sp. z o.o.
Rozmiar: 1.38 MB

Nazwa pliku: tleninst46011.exe

[inne wersje programu Tlen 4.60.1.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jeden z lepszych polskich komunikatorów internetowych. Zarejestrowany użytkownik otrzymuje konto w systemie Tlen.pl, które umożliwia korzystanie z komunikatora Tlen.pl z prostym adresem (np. login@tlen.pl) zamiast numeru (np. 435697). Otrzymujemy także konto mailowe o pojemności skrzynki 20 MB. Aplikacja obsługuje komunikację z użytkownikami systemu Tlen oraz konkurencyjnego Gadu-Gadu. Dużą zaletą komunikatora jest możliwość prowadzenia rozmów głosowych, których jakość jest wyjątkowo dobra. Wysyłanie wiadomości tekstowych SMS obejmuje 3 sieci komórkowe. Dzięki Gazeta.pl możemy korzystać z najświeższych informacji z Gazety Wyborczej. W najnowszej wersji programu wprowadzono powiadomienia o "pisaniu" w oknie rozmowy oraz alerty dźwiękowe ("dzwonki") w oknie rozmowy. W najnowszej wersji dokonano kilku zmian:

- wprowadzono możliwość ustawienie opisu dla stanu niewidoczny/niedostępny

- poprawione zostały drobne błędy w funkcjonowaniu wideokonferencji

- usprawniono przesyłanie plików.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.