AVG Anti-Virus Professional Edition 2011 10.0 Build 1321a3540 32-bit

Zaawansowana edycja programu antywirusowego stworzonego przez firmę AVG. Aplikacja umożliwia kompleksowe zabezpieczenie lokalnego komputera przez wirusami działającymi zarówno online jak i offline.

Liczba pobrań: 509
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
AVG Technologies
Rozmiar: 165.49 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AVG Anti-Virus Professional Edition to zaawansowana edycja programu antywirusowego stworzonego przez firmę AVG. Aplikacja umożliwia kompleksowe zabezpieczenie lokalnego komputera przez wirusami działającymi zarówno online jak i offline.

Funkcjonalność

Program oferuje możliwość ustawienia automatycznej reakcji w wypadku zlokalizowania wirusa, aktualizacji bazy wirusów a także dzięki nowej funkcji LinkScanner nie pozwoli na przeglądanie niebezpiecznych stron.

Korzystanie z programu ułatwia polski interfejs, do którego trzeba się jednak przyzwyczaić. W skład programu wchodzą wszystkie moduły konieczne do utrzymania dobrej kondycji systemu. W centrum kontrolnym znajdziemy, więc skaner antywirusowy, moduł antyszpiegowski, filtr niechcianej poczty elektronicznej, zaporę sieciową, harmonogram zadań, ochronę rezydentną, kwarantannę wirusów, menedżera aktualizacji czy skaner poczty elektronicznej. Program przy pomocy prostego kreatora pozwala na konfigurację firewalla i sprawdzenie uaktualnień.

Uwagi

30 dniowa wersja testowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.