PerfectDisk Professional 11 Build 185

Popularne narzędzie do defragmentacji twardych dysków. Program łączy w sobie dużą szybkość działania, elastyczność i prostotę obsługi.

Liczba pobrań: 747
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Raxco
Rozmiar: 65 MB

Nazwa pliku: PD11_PRO.exe

[inne wersje programu PerfectDisk Professional 11 Build 185]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PerfectDisk Professional 11.0 to popularne narzędzie do defragmentacji twardych dysków. Program łączy w sobie dużą szybkość działania, elastyczność i prostotę obsługi. Przygotowany został do defragmentacji dużych terabajtowych nośników. Oferuje funkcje zarządzania pojemnością, wyszukuje duplikaty plików i oczyszcza dyski ze zbędnych danych.

Funkcjonalność

Aplikacja bez problemu obsługuje terabajtowe dyski, działa z dyskami zewnętrznymi i SSD. Sprawdza się w komputerach stacjonarnych, laptopach czy serwerach. Opatentowana technologia oszczędzania zasobów pozwala zoptymalizować i dopasować pracę programu do każdego typu komputera. Defragmentacja może odbywać się w czasie bezczynności, gdy pecet nie jest używany i system nie wykonuje żadnych operacji bądź wtedy, gdy włączony zostanie wygaszacz ekranu. Do dyspozycji użytkownika przygotowany został rozbudowany harmonogram. W każdej chwili również można uruchomić defragmentację ręcznie. Zużywająca energię operacja może być wstrzymana, gdy na przykład laptop pracuje na baterii.

Obsługa

Program oprócz standardowych plików PerfectDisk obsługuje także tablice alokacji plików i wszystkie metadane systemu plików NTFS, porządkuje strukturę katalogów, pliki wymiany i hibernacji. Program wyposażony został także w rozbudowane narzędzia analityczne. Pozwalają one szybko ocenić stopień rozczłonkowania plików i wygenerować precyzyjne raporty.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.