Registry Life 1.28

Registry Life to bezpłatne narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Program potrafi zoptymalizować rejestr systemów Windows 2000, XP, Visty oraz najnowszego Windows 7.

Liczba pobrań: 544
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ChemTable.com
Rozmiar: 7.93 MB

Nazwa pliku: registry-life-setup.exe

[inne wersje programu Registry Life 1.28]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Registry Life to bezpłatne narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Program potrafi zoptymalizować rejestr systemów Windows 2000, XP, Visty oraz najnowszego Windows 7. Działanie aplikacji polega między innymi na wyszukiwaniu i kasowaniu zbędnych informacji z systemowej bazy. Kontroli podlegają na przykład pliki autostartu, powiązania typów plików, współdzielone biblioteki czy ustawienia aplikacji. Sprawdzeniu można poddać cały rejestr, jak również jedynie jego fragmenty.

Po przeprowadzeniu optymalizacji Registry Life skompresuje i zdefragmentuje pliki rejestru. Ma to na celu zmniejszenie ich rozmiaru, przyspieszenie ładowania do pamięci i uproszenie wyszukiwania zapisanych w nich informacji. Dzięki tej operacji system i apliakcje będą pracowały szybciej i bardziej wydajnie.

Skanowanie i naprawę systemowej bazy danych można przeprowadzać ręcznie jak również automatycznie w zdefiniowanych wcześniej odstępach czasu. Oczywiście przed każdym skanowaniem Registry Life tworzy kopię rejestru, byś w razie problemów mógł przywrócić jego działąjącą wersję. Jeżeli natomiast właczysz funkcję automatycznej aktualizacji będziesz miał pewność, że posiadasz najbardziej aktualną wersję tej aplikacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.