BlindWrite 5.1

Kolejne wydanie programu pozwalającego na tworzenie na dysku twardym kopii zapasowych danych (backup) z nośników CD oraz DVD. W najnowszej wersji dokonano modyfikacji silników odpowiedzialnych za tworzenie obrazów i za nagrywanie płyt. Program posiada polską wersję interfejsu.

Liczba pobrań: 330
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
VSO Software
Rozmiar: 2.35 MB

Nazwa pliku: BlindWrite5_setup.exe

[inne wersje programu BlindWrite 5.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejne wydanie programu autorstwa firmy VSO Software pozwala na tworzenie na dysku twardym kopii zapasowych danych (backup) z nośników CD oraz DVD. Po utworzeniu obrazu płyt na lokalnym dysku możemy odczytać dane przy pomocy wirtualnego napędu (tzw. Daemona) instalowanego w systemie przez program. Aplikacja obsługuje wiele formatów obrazów, wśród których znajdziemy BlindWrite 4.x (.BWT), CloneCD (.CCD), obrazy ISO (.ISO), obrazy BIN (.CUE/.BIN), Alcohol (.MDS). Jedną z ciekawszych funkcji Blind Write jest wykonywanie kopii zapasowych

muzyki z płyt CD. W najnowszej wersji przebudowano topologię silnika do tworzenia obrazów, uaktualniono silnik odpowiadający za nagrywanie płyt oraz wprowadzono możliwość tworzenia profili. Program posiada polską wersję językową.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.