Picasa 3.8 Build 117.41

Przeglądarka grafiki zaprojektowana przez firmę Google bardzo ceniona przez wielu użytkowników. Umożliwia katalogowanie, porządkowanie, edytowanie oraz udostępnianie zdjęć i albumów fotograficznych.

Liczba pobrań: 456
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Picasa Inc.
Rozmiar: 14.28 MB

Nazwa pliku: picasa38-setup.exe

[inne wersje programu Picasa 3.8 Build 117.41]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Picasa - Przeglądarka grafiki zaprojektowana przez firmę Google bardzo ceniona przez wielu użytkowników. Umożliwia katalogowanie, porządkowanie, edytowanie oraz udostępnianie zdjęć, albumów fotograficznych.

Funkcjonalność

Aplikacja zaraz po zainstalowaniu w systemie automatycznie wyszukuje wszystkie pliki graficzne na dysku. Istnieje także możliwość zaimportowania zdjęć wprost z aparatu cyfrowego. Dodatkowo program monitoruje zawartość tych katalogów i w przypadku zapisywania kolejnych zdjęć dokonuje aktualizacji swojej bazy. Do dyspozycji mamy możliwość prostej edycji jak przycinanie, obracanie zdjęcia oraz korekty typowych błędów fotograficznych. Do każdego zdjęcia mamy możliwość dodania tzw. „geo-tagu”, czyli miejsca na mapie Google gdzie zostało zrobione zdjęcie.

Udostępnianie

To, co wyróżnia przeglądarkę grafiki Googla to możliwość szybkiego i prostego udostępniana naszych zdjęć. Wystarczy jedno kliknięcie, aby nasz album mogła przeglądać nasza rodzina, znajomi i przyjaciele. Bardzo wygodną funkcją jest powiadamianie, kiedy nasi znajomi udostępnią nowe zdjęcia.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.