Free Alarm Clock 2.2.1.0

Aplikacja, dzięki której nie zapomnimy o wszystkich ważnych zadaniach, uroczystościach, spotkaniach i wszystkich innych ważnych rzeczach.

Liczba pobrań: 550
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
freealarmclocksoftware
Rozmiar: 1.61 MB

Nazwa pliku: FreeAlarmClockSetup.exe

[inne wersje programu Free Alarm Clock 2.2.1.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Free Alarm Clock to aplikacja, dzięki której nie zapomnimy o wszystkich ważnych zadaniach, uroczystościach, spotkaniach i wszystkich innych ważnych rzeczach. Program posiada wszystkie funkcję, które cechują dobry budzik. Możemy ustawić budzenie od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach, ustawić naszą ulubioną piosenkę, jako alarm, czy dodawać notatki do alarmu i wiele innych.

Warto wspomnieć również o dwóch funkcjach: budzenie systemu ze stanu wstrzymania o wyznaczonej dacie i godzinie a także poogłaszaniu przez program dźwięku w naszym komputerze, co pozwoli zaalarmować użytkownika o zbliżającej się czynności.

Aplikacja polecana wszystkim użytkownikom, którzy mają problem z pobudką np.. Z popołudniowej drzemki oraz zapominalskich.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.