Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Internet Explorer 9 RC 32-bit (Windows 7)

11-02-2011, Michał Majewski
Przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. W nowym wydaniu Internet Explorer 9 znajdziemy nowy silnik JavaScript, ulepszoną obsługę standardów sieciowych (w tym HTML 5) czy wprowadzenie tagów audio i wideo bazujących na kodekach MP3/AAC i H.264/MPEG4.

Internet Explorer 9 RC 32-bit (Windows 7)

Liczba pobrań: 2084
Cena/licencja: Freeware
Platforma sytemowa:
Windows 7
Producent/dystrybutor:
Microsoft
Nazwa pliku: IE9-Windows7-x86-plk.exe
Rozmiar: 20.75 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!
Internet Explorer 9 - Przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. W nowym wydaniu Internet Explorer 9 znajdziemy nowy silnik JavaScript, ulepszoną obsługę standardów sieciowych (w tym HTML 5) czy wprowadzenie tagów audio i wideo bazujących na kodekach MP3/AAC i H.264/MPEG4.

Nowości

Internet Explorer 9 w wersji RC zawiera aktualizacje wprowadzone z myślą o deweloperach, które zwiększają ogólną szybkość przeglądarki, kładą nacisk na witryny i rozbudowują obsługę HTML5, jednocześnie gwarantując, że witryny pozostaną zgodne z przeglądarką bez zmian znakowania. Użytkownicy zauważą wzrost wydajności, bardziej przejrzysty układ interfejsu, który kładzie nacisk na ulubione witryny, wygodniejsze zarządzanie kartami, ulepszone opcje przypinania i mniej powiadomień, które wydobywają z witryn to, co najlepsze.

Funkcjonalność

Internet Explorer 9 posiada funkcję znane z innych przeglądarek takie jak: auto-uzupełnianie oraz wyszukiwanie w okienku adresu, obsługę RSS, możliwości włączenia trybu prywatnego i blokowania wyskakujących okienek a także funkcję każdej karty jako oddzielny proces w systemie. Na uwagę zwraca również funkcja zakotwiczone witryny, dzięki której możesz przejść do ulubionych witryn bezpośrednio z paska zadań systemu bez konieczności wcześniejszego otwierania okna programu Internet Explorer.

Dużym plusem programu jest akceleracja sprzętowa przy użyciu mocy obliczeniowej procesora graficznego (GPU). Choć dopiero niebawem w pełni poznamy jej możliwości, już dziś powiedzieć można, że strumienie wideo i gry sieciowe będą chodzić szybciej niż dotąd.

Bezpieczeństwo

Internet Explorer 9 RC oddaje swoim użytkownikom kontrolę nad prywatnością i bezpieczeństwem.

To oni decydują o tym, jak ich osobiste informacje są współdzielone i obserwowane przez innych. Wersja RC, poza ochroną przed wieloma postaciami śledzenia internetowego (Tracking Protection), została dodatkowo uzupełniona o cztery listy ochrony przed śledzeniem, w których użytkownik może określić, które „witryny trzecie” mogą obserwować jego aktywność w Internecie. Listy te zostały przygotowane przez partnerów firmy Microsoft, takich jak Abine i PrivacyChoice
reklama


Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

reklama
reklama
Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88