Internet Explorer 9 RC 32-bit (Windows 7)

Przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. W nowym wydaniu Internet Explorer 9 znajdziemy nowy silnik JavaScript, ulepszoną obsługę standardów sieciowych (w tym HTML 5) czy wprowadzenie tagów audio i wideo bazujących na kodekach MP3/AAC i H.264/MPEG4.

Liczba pobrań: 2370
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft
Rozmiar: 20.75 MB

Nazwa pliku: IE9-Windows7-x86-plk.exe

[inne wersje programu Internet Explorer 9 RC 32-bit (Windows 7)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Internet Explorer 9 - Przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. W nowym wydaniu Internet Explorer 9 znajdziemy nowy silnik JavaScript, ulepszoną obsługę standardów sieciowych (w tym HTML 5) czy wprowadzenie tagów audio i wideo bazujących na kodekach MP3/AAC i H.264/MPEG4.

Nowości

Internet Explorer 9 w wersji RC zawiera aktualizacje wprowadzone z myślą o deweloperach, które zwiększają ogólną szybkość przeglądarki, kładą nacisk na witryny i rozbudowują obsługę HTML5, jednocześnie gwarantując, że witryny pozostaną zgodne z przeglądarką bez zmian znakowania. Użytkownicy zauważą wzrost wydajności, bardziej przejrzysty układ interfejsu, który kładzie nacisk na ulubione witryny, wygodniejsze zarządzanie kartami, ulepszone opcje przypinania i mniej powiadomień, które wydobywają z witryn to, co najlepsze.

Funkcjonalność

Internet Explorer 9 posiada funkcję znane z innych przeglądarek takie jak: auto-uzupełnianie oraz wyszukiwanie w okienku adresu, obsługę RSS, możliwości włączenia trybu prywatnego i blokowania wyskakujących okienek a także funkcję każdej karty jako oddzielny proces w systemie. Na uwagę zwraca również funkcja zakotwiczone witryny, dzięki której możesz przejść do ulubionych witryn bezpośrednio z paska zadań systemu bez konieczności wcześniejszego otwierania okna programu Internet Explorer.

Dużym plusem programu jest akceleracja sprzętowa przy użyciu mocy obliczeniowej procesora graficznego (GPU). Choć dopiero niebawem w pełni poznamy jej możliwości, już dziś powiedzieć można, że strumienie wideo i gry sieciowe będą chodzić szybciej niż dotąd.

Bezpieczeństwo

Internet Explorer 9 RC oddaje swoim użytkownikom kontrolę nad prywatnością i bezpieczeństwem.

To oni decydują o tym, jak ich osobiste informacje są współdzielone i obserwowane przez innych. Wersja RC, poza ochroną przed wieloma postaciami śledzenia internetowego (Tracking Protection), została dodatkowo uzupełniona o cztery listy ochrony przed śledzeniem, w których użytkownik może określić, które „witryny trzecie” mogą obserwować jego aktywność w Internecie. Listy te zostały przygotowane przez partnerów firmy Microsoft, takich jak Abine i PrivacyChoice

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.