BurnAware Home 3.1.3

Narzędzie do i tworzenia płyt CD, DVD, Blu-Ray i HD-DVD. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty i nośniki danych, takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, itp. Zaletą aplikacji jest niewielki rozmiar, małe wymagania sprzętowe oraz intuicyjna obsługa podstawowych funkcji nagrywania danych.

Liczba pobrań: 416
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
BurnAware Technologies
Rozmiar: 5.28 MB

Nazwa pliku: burnaware_home.exe

[inne wersje programu BurnAware Home 3.1.3]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BurnAware Home to narzędzie do nagrywania i tworzenia płyt CD, DVD, Blu-Ray i HD-DVD. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty i nośniki danych, takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW czy DVD-RAM. Zaletą aplikacji jest niewielki rozmiar, małe wymagania sprzętowe oraz intuicyjna obsługa podstawowych funkcji nagrywania zdjęć, filmów wideo, dokumentów oraz innego rodzaju danych potrzebnych użytkownikowi na płycie.

BurnAware Home posiada wszystkie możliwości oferowane przez darmową wersję a także pozwala na bezpośrednie kopiowanie danych z dysku na dysk.

UWAGI

Wersja 10-dniowa do zastosowań domowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.