Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

J. River Media Center 15.0.173

25-01-2011, Michał Majewski
Wygodne narzędzie do kolekcjonowania, organizowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC. Program posiada funkcję narzędzia do organizowania kolekcji filmowych, muzycznych oraz internetowych stacji radiowych.

J. River Media Center 15.0.173

Liczba pobrań: 323
Cena/licencja: Shareware
Platforma sytemowa:
Windows XP/2003/08/Vista/7
Producent/dystrybutor:
J.RIver, Inc.
Nazwa pliku: MediaCenter150173.exe
Rozmiar: 17.73 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!
J. River Media Center to wygodne narzędzie do kolekcjonowania, organizowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC.

Funkcjonalność

Program posiada funkcję narzędzia do organizowania kolekcji filmowych, muzycznych oraz internetowych stacji radiowych. Dzięki niemu można z łatwością przenosić ulubione utwory do przenośnych odtwarzaczy MP3, kamer cyfrowych, aparatów itp..

Posiada pozwala również na ripowanie płyt i zapisywania uzyskanych plików audio w wielu formatach. Jak większość obecnie dostępnych nowoczesnych kombajnów multimedialnych, J.River Media Center pozwala również na wyszukiwanie, pobieranie i odtwarzanie filmów zapisanych w formacie FLV, dostępnych na takich serwisach jak YouTube czy Google Video. Oczywiście użytkownik może także słuchać internetowych stacji radiowych czy korzystać z mediów strumieniowych.

Istnieje możliwość synchronizacji z iPadem, iPodem i innymi urządzeniami.

UWAGI

Wersja 30-dniowa.
reklama


Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

reklama

Popularne produkty

Nokaut

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

reklama
Warunki obsługi - Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, Networld
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A.
04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88
Archiwum wiadomości: 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001