Avant Browser 8.02.211

Kolejne, nieco zmienione, stabilne wydanie popularnej nakładki na Internet Explorera, która sprawia, że kolejne okna przeglądarki otwierane są jako zakładki (MDI - Multiple Document Interface). Dodatkowo program pozwala m.in. zablokować okienka typu pop-up, reklamy i animacje Flash.

Liczba pobrań: 323
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Anderson Che
Rozmiar: 2.96 MB

Nazwa pliku: absetup802211.exe

[inne wersje programu Avant Browser 8.02.211]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejna odsłona popularnej nakładki na Internet Explorera, która sprawia, że kolejne okna przeglądarki otwierane są jako zakładki (MDI - Multiple Document Interface). Program jest prosty w obsłudze - każdy, kto poznał Internet Explorera bez trudu znajdzie w nowym programie wszystkie potrzebne funkcje. Avant Browser posiada dodatkowe opcje, których nie ma w programie Internet Explorer (m.in. blokowanie pop-upów), a od wersji 112 (build 112) program współpracuje praktycznie z każdym menadżerem pobierania plików dostępnym na rynku. Przeglądarka posiada także polski interfejs i możliwość tworzenia nowych skórek (wymagany dodatkowy program). W najnowszej wersji zmniejszono wykorzystanie zasobów systemowych (pamięć, procesor).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.