ICQ 7.2 build 3528

Komunikator internetowy oferujący funkcje niezbędne do prowadzenia internetowych rozmów (czyli przede wszystkim: wysyłanie komunikatów IM, SMSów oraz chat).

Liczba pobrań: 458
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
ICQ
Rozmiar: 12.44 MB

Nazwa pliku: install_icq7.exe

[inne wersje programu ICQ 7.2 build 3528]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ICQ - Komunikator internetowy oferujący funkcje niezbędne do prowadzenia internetowych rozmów (czyli przede wszystkim: wysyłanie komunikatów IM, SMSów oraz chat). Aplikacja posiada nowoczesny interfejs, w którym można dowolnie konfigurować skróty i umieszczać swoje ulubione odniesienia. Program posiada również okno wiadomości, które znacznie rozszerza funkcjonalność aplikacji (można dołączać swoje zdjęcia, wysyłać e-kartki).

Ciekawe są dynamiczne funkcje, które można dołączać do programu po pobraniu ze strony producenta (gry, skórki, itp..) oraz galeria ICQ, zawierająca tysiące emotikon i dodatków graficznych, które można dołączać dowolnie do treści wiadomości. Z drobnych, pożytecznych funkcji dołączonych do komunikatora należy wymienić również przypominacz o urodzinach znajomych oraz powiadomienia o przychodzącej wiadomości w zasobniku systemowym.

UWAGI

Aplikacja zawiera reklamy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.