Q-Dir 4.444 32-bit

Q-Dir to bezpłatny menadżer plików,który z powodzeniem zastąpić może Eksploratora Windows,czy popularnego Total Commandera - oferując przy tym znaczne możliwości przeglądania plików i zarządzania nimi.

Liczba pobrań: 176
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SoftwareOK.com
Rozmiar: 404 KB

Nazwa pliku: Q-Dir_Installer.zip

[inne wersje programu Q-Dir 4.444 32-bit]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Q-Dir to bezpłatny menadżer plików, który z powodzeniem zastąpić może Eksploratora Windows,czy popularnego Total Commandera - oferując przy tym znaczne możliwości przeglądania plików i zarządzania nimi. Interfejs programu Q-Dir podzielony jest na cztery części, w których użytkownik może wyświetlać różne lokalizacje plików i modyfikować wygląd aplikacji, zmieniając rozmiar poszczególnych okien czy ich układ.

Q-Dir w przejrzysty sposób przestawia wyświetlane pliki i foldery – do różnych typów danych stosowane są różne kolory czcionek, a po kliknięciu np. Utworu muzycznego widoczne są informacje o jego wykonawcy, nazwie albumu itp. Program zawiera także mechanizm, który umożliwia przejście do określonych miejsc na dyskach komputera (tzw. Ulubione lokalizacje). Ważną zaletą aplikacji jest jej elastyczność - ma duże możliwości konfiguracyjne, co pozwala dostosować wiele aspektów jej funkcjonowania do swoich potrzeb.

Program posiada mechanizmy m.in. Eksportu plików (XLS, CSV, TXT, HTML), "quick links" czyli szybkie linki, Tree-View, Preview.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.