2 Find mp3 7.9.7

Najnowsze wydanie prostego, ale funkcjonalnego programu pozwalającego na wyszukiwanie i pobieranie plików muzycznych w formacie MP3 z Internetu.

Liczba pobrań: 281
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NPS Software
Rozmiar: 3.53 MB

Nazwa pliku: 2findmp3free.exe

[inne wersje programu 2 Find mp3 7.9.7]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejna wersja jubileuszowego wydania znakomitego programu pozwalającego na wyszukiwanie i pobieranie plików muzycznych w formacie MP3 z Internetu. Aplikacja korzysta z kilku znanych serwisów wyszukiwawczych w celu zlokalizowania poszczególnych plików (nie jest to technologia peer-to-peer!). Dostęp do wszelkich informacji o nich możliwy jest z poziomu wyszukiwarki 2 find mp3. Jeżeli plik zostanie znaleziony, wystarczy kliknąć przycisk "Download File" i program rozpocznie pobieranie (aplikacja współpracuje z Go!Zilla i GetRight). Program jest darmowy, jednak instaluje na komputerze dużo dodatkowego oprogramowania (również spyware). W najnowszej wersji uzupełniono listę wykorzystywanych wyszukiwarek oraz ulepszono wyświetlanie playlisty w Microsoft Internet Explorer.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.