ChrisTV Standard 5.61

Aplikacja do kontroli komputerowych kart telewizyjnych. Program odpowiada za wyświetlanie dobrej jakości obrazu oraz przekształca peceta w cyfrowy magnetowid. W porównaniu do wersji bezpłatnej, w edycji Standard odbierany przez program sygnał telewizyjny można zapisać na dysku.

Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Chris P.C. srl
Rozmiar: 6.97 MB

Nazwa pliku: setup_christv_5_61_std.exe

[inne wersje programu ChrisTV Standard 5.61]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ChrisTV Standard to narzędzie do obsługi analogowych kart telewizyjnych. Program oferuje doskonałą jakość obrazu oraz współpracę z szeroka gamą modeli. Rozpoznaje urządzenia oparte na chipsetach BT8x8, Philips SAA713x czy Conexant CX2388x. Pozwala kontrolować sygnał rejestrowany przez kamery internetowe oraz karty graficzne wyposażone w wejście wideo. Automatycznie skanuje i zapisuje informacje o odbieranych kanałach telewizyjnych. Pracuje w formatach 4:3 i 16:9, ma narzędzia do zapisywania zrzutów pojedynczych klatek i tworzenia z nich pokazów slajdów, zoom, wyświetla teletekst i usuwa przeplot.

W porównaniu do wersji bezpłatnej, w edycji Standard odbierany przez program sygnał telewizyjny można zapisać na dysku oraz umożliwia przesunięcie czasowe, które można realizować w zakresie od kilku minut do kilku godzin oraz nagrywanie w tle.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.