Process Lasso 4.00.24 64-bit

Aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami na jednym lub kilku komputerach, w celu zwiększenia stabilności i szybkości działania peceta.

Liczba pobrań: 154
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Bitsum Technologies
Rozmiar: 2.05 MB

Nazwa pliku: prolasso64.zip

[inne wersje programu Process Lasso 4.00.24 64-bit]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Process Lasso - Aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami na jednym lub kilku komputerach, w celu zwiększenia stabilności i szybkości działania peceta.Istota działania programu polega na tymczasowym obniżaniu priorytetu procesów, które w danej chwili konsumują najwięcej zasobów systemowych. W ten sposób komputer uzyska dodatkowe moce przerobowe, a pozostałe procesy będą mogły szybciej i wydajniej wykonać swoje zadania. Oczywiście, od ciebie zależy, które z nich zostaną objęte wyjątkowym nadzorem.

Process Lasso prezentuje bardzo dokładne dane o stopniu obciążenia procesora. Możesz go wykorzystać do zaawansowanej kontroli uruchamiania oraz pracy najważniejszych modułów systemu operacyjnego. Każda czynność wykonywana przez program jest skrupulatnie odnotowywana w specjalnym dzienniku.

Program jest darmowy dla zastosowań domowych i edukacyjnych

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.