RJ TextEd 7.0

Edytor tekstu Unicode, który posiada funkcjonalność przydatną przy tworzeniu stron internetowych. Do jego funkcji można zaliczyć podkreślanie błędów, zaawansowaną obsługę kolumn, kolorowanie składni, autouzupełnianie, kreatory i wiele innych.

Liczba pobrań: 365
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
RJ TextEd
Rozmiar: 10.23 MB

Nazwa pliku: RJ_TextEd.zip

[inne wersje programu RJ TextEd 7.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

RJ TextEd to edytor html w wersji Unicode, który posiada funkcjonalność przydatną przy tworzeniu stron internetowych. Do jego funkcji można zaliczyć podkreślanie błędów, zaawansowaną obsługę kolumn, kolorowanie składni, autouzupełnianie, kreatory i wiele innych.

Aplikacja posiada wbudowanego klienta FTP, edytor CSS oraz walidator HTML. W pragramie znajdziemy mnóstwo mniejszych narzędzi, które w prosty sposób ułatwiją pracę przy tworzeniu kodu (syntax editor, charmap utility, różnego rodzaju metody konwersji i wiele innych). RJ TextEd ma wbudowany sidebar gdzie znajdziemy takie rzeczy jak explorers, text clip manager, project manager i inne.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.