CDBurnerXP 4.3.8.2424

Darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray, oferującego większość opcji dostępnych w płatnych, wyspecjalizowanych narzędziach zajmujących czołowe miejsca na rynku.

Liczba pobrań: 426
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Stefan Haglund
Rozmiar: 4.77 MB

Nazwa pliku: cdbxp_setup_4.3.8.2474.exe

[inne wersje programu CDBurnerXP 4.3.8.2424]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

CDBurnerXP - Darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray, oferujący większość opcji dostępnych w płatnych, wyspecjalizowanych narzędziach zajmujących czołowe miejsca na rynku. Obsługa programu jest stosunkowo prosta, wystarczy kilka kliknięć myszą, aby rozpocząć zapis płyty. Aplikacja wspiera technologię BURN-PROOF oraz umożliwia nagrywanie płyt w locie (bez konieczności tworzenia ich obrazu na dysku). CDBurnerXP posiada wielojęzyczny interfejs.

CDBurnerXP posiada również mnóstwo opcji dodatkowych, do których należy rippowanie płyt audio CD i zapis ich w formacie WAV, MP3, WMA oraz OGG Vorbis oraz możliwość tworzenia obrazów ISO (także konwersja obrazów BIN i NRG do ISO). Nagrane krążki są zgodne z ISO9660 oraz Joliet. Aplikacja pozwala tez zweryfikować nagrane dane z oryginałem.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.