Registry Mechanic 10.0.0.134

Przydatne narzędzie dla użytkowników systemu Windows. Program rozwiązuje problemy związane z rejestrem systemowym dzięki czemu system jest stabilniejszy i szybszy.

Liczba pobrań: 428
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
WinGuides.com
Rozmiar: 12.68 MB

Nazwa pliku: rminstall.exe

[inne wersje programu Registry Mechanic 10.0.0.134]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Registry Mechanic - Przydatne narzędzie dla użytkowników systemu Windows. Program rozwiązuje problemy związane z rejestrem systemowym dzięki czemu system jest stabilniejszy i szybszy. Aplikacja jest bezpieczna dzięki możliwości stworzenia kopii przed dokonaniem zmian. Dodatkowo naprawia uszkodzenia rejestru oraz usuwa błędne skróty, tworzy również kopie bezpieczeństwa, więc po występiniu jakich kolwiek problemów z naprawami istanieje możliwość przywrócenia.

Aplikacja posiada szybkie algorytmy działania przez co nie tracimy czasu na czekanie na naprawę systemu. Isteniej możliwość włączenia programu przy starcie systemu, dzięki czemu na bieżąco nasz systemu będzie optymalizowany a użytkownik powiadamiany o zaistniałych problemach. Nową funkcją jaką znajdziemy w tej wersji jest "Registry Pruning", umożliwia ona usuwania oraz naprawia tzw. "subkeys" z systemu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.