GOM Media Player 2.1.27.5031 Final

GOM Media Player jest gotowy do wyświetlania najpopularniejszych formatów plików multimedialnych (m.in. XviD, DivX, FLV, H263) od razu po zainstalowaniu, bez instalowania jakichkolwiek kodeków.

Liczba pobrań: 575
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GOMlab
Rozmiar: 7.57 MB

Nazwa pliku: GOMPLAYERENSETUP.EXE

[inne wersje programu GOM Media Player 2.1.27.5031 Final]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GOM Media Player jest to odtwarzacz do wyświetlania najpopularniejszych formatów plików multimedialnych (m.in.. XviD, DivX, FLV, H263) od razu po zainstalowaniu, bez instalowania jakichkolwiek kodeków. Przy pierwszym uruchomieniu użytkownik musi przejść przez kilka okien prostego kreatora, w których wybiera m.in… Tryb wyświetlania filmów (np.. Na ekranie telewizora czy w wysokiej jakości), ustawienia kolorów, liczbę głośników, powiązane rozszerzenia itp..

Program ma atrakcyjny interfejs, obsługuje napisy w formacie SMI, SRT, RT i SUB, a także pozwala wyświetlać częściowo pobrane lub uszkodzone pliki wideo. Za pośrednictwem odtwarzacza można także wykonać zrzuty poszczególnych klatek filmu lub jego określonych części (do 999 zdjęć jednocześnie). Narzędzie zostało również wyposażone w wygodną listę odtwarzania oraz sporo dodatków, takich jak korektor dźwięku czy obrazu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.