MozillaPL 1.6 Beta

Kolejna wersja testowa wydania 1.6 popularnej, darmowej przeglądarki internetowej. W stosunku do ostatniej wersji testowej "Alfa" pojawiło się kilka ciekawych zmian i poprawek, które m.in. poprawiają poziom bezpieczeństwa systemu w czasie pracy z pakietem programów MozillaPL.

Liczba pobrań: 668
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MozillaPL.org
Rozmiar: 8.78 MB

Nazwa pliku: Mozilla-PL-Windows-Installer-Build-ID-1.6Beta.exe

[inne wersje programu MozillaPL 1.6 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejna wersja testowa wydania 1.6 popularnej, darmowej przeglądarki internetowej. W skład pakietu MozillaPL wchodzi kilka modułów: przeglądarka MozillaPL, Kurier Poczty, Kompozytor Stron oraz klienta IRC - ChatZilla. MozillaPL posiada przyjazny interfejs użytkownika i, co najważniejsze, jest całkowicie po polsku. W stosunku do ostatniej wersji testowej 1.6 Alfa pojawiło się kilka ciekawych zmian i poprawek (zgodnie z opisem na stronie przeglądarki):

- Udostępniono wieloplatformową obsługę mechanizmu autentykacji za pomocą Menedżera sieci NT (NTLM). Dzięki temu na każdej platformie możliwe jest korzystanie z lokalnych usług oferowanych przez serwery Microsoft, które zostały skonfigurowane do użycia "zintegrowanego bezpieczeństwa systemu Windows".

- Wprowadzono poprawki zwiększające bezpieczeństwo programu.

- Poprawiono błąd związany z utrzymywaniem stałego połączenia z serwerm IMAP, co w niektórych przypadkach blokowało dostęp do serwera.

- Kurier Poczty poprawnie aktualizuje listy wiadomości (pliki -.msf) w przypadku zmiany czasu na letni/zimowy.

- Wprowadzono poprawkę eliminującą usuwanie zapamiętanego hasła w przypadku, gdy serwer wysyłał niezrozumiałą informację o statusie.

- Poprawiono obsługę szyfrowanych połączeń. W przypadku, gdy serwer nie obsługuje tego typu połączeń, Kurier Poczty wyświetli odpowiednią informację, zamiast kontynuować połączenie w trybie bez szyfrowania.

- Włączono kod umożliwiający poprawną obsługę kotwic w wiadomościach.

- Powiadomienia o nowej wiadomości nie są wyświetlane w przypadku, gdy wiadomość zostanie rozpoznana jako niechciana.

-Zaktualizowano kod Chatzilli do wydania 0.9.48 umożliwiając między innymi: obsługę statusu 'niepełny operator kanału', poprawne maski kluczy i haseł.

- Przywrócono możliwość tłumaczenia stron bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika (Narzędzia}} Przetłumacz stronę). W tej chwili możliwe jest tłumaczenie stron wyłącznie na język angielski.

- Poprawiono nieprawidłowe wyświetlanie elementów w których zastosowano atrybut -moz-opacity (znikanie elementów w wydaniach GTK2/Xft)

- Poprawiono import adresów list dystrybucyjnych z programu Outlook.

- Prawidłowo wybierany jest ostatnio wybrany element (pole tekstowe, ramka, itp.) przy zmianach aktywnego panelu.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.