TCP Optimizer 3.0.5

Darmowy program do tuningu i optymalizacji dostępu do Internetu. Aplikacja posiada bardzo prosty i intuicyjny interfejs. Wystarczy ją pobrać z Sieci i uruchomić (instalacja nie jest wymagana).

Liczba pobrań: 1136
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
speedguide.net
Rozmiar: 659 KB

Nazwa pliku: TCPOptimizer.exe

[inne wersje programu TCP Optimizer 3.0.5]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowy program do tuningu i optymalizacji dostępu do Internetu. Aplikacja posiada bardzo prosty i intuicyjny interfejs. Wystarczy ją pobrać z Sieci i uruchomić (instalacja nie jest wymagana). Program pokazuje podstawowe informacje o karcie sieciowej, ustanowionym połączeniu.

Użytkownik może bez problemu wybrać trzy tryby pracy - pozostawić konfigurację bez zmian, włączyć optymalne wartości lub samodzielnie skonfigurować wszystkie parametry. Dzięki prostym testom ping dla wybranych stron program może wskazać optymalne ustawienia. Ciekawym elementem jest edytor rejestru, który pokazuje w jednym oknie wszystkie moduły odpowiedzialne za sieć - ta opcja może być przydatna dla zaawansowanych użytkowników, chcących samodzielnie poprawić rejestr systemu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.