Winamp Lite 5.01

Nieco poprawiona wersja najnowszego wydania niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. W porównaniu do wersji "Full" ograniczono niektóre opcje programu - brakuje modułu biblioteki mediów oraz obsługi plików wideo. Tym samym w wersji "Lite" nie ma możliwości rippowania oraz wypalania płyt audio CD.

Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nullsoft
Rozmiar: 670 KB

Nazwa pliku: winamp501_lite.exe

[inne wersje programu Winamp Lite 5.01]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ostateczna i pełna, najnowsza wersja niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. Aplikacja znakomicie radzi sobie praktycznie z wszystkimi obecnymi na rynku formatami plików muzycznych i wideo.

Pierwsze co rzuca się w oczy po uruchomieniu programu, to brak nowoczesnego wyglądu interfejsu znanego z najnowszej wersji "Full". Zainstalowanie skórki "Winamp Modern" wymaga niestety odwiedzenia strony producenta. Warto w tym miejscu dodać, że najnowsza wersja odtwarzacza jest kompatybilna ze skórkami i pluginami wszystkich poprzednich wersji (1.x, 2.x, 2.9x oraz nowoczesne skórki Winampa 3, które nie chciały współpracować z wcześniejszymi edycjami). Winamp 5 obsługuje też pluginy wersji 2, jednakże nie obsługuje komponentów Winamp3.

W porównaniu do wersji "Full" ograniczono niektóre opcje programu - brakuje modułu biblioteki mediów oraz obsługi plików wideo. To powoduje, że w wersji "Lite" nie ma możliwości rippowania oraz wypalania płyt audio CD, niemożliwe jest automatyczne uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Niestety, bez odrębnej wtyczki nie da się rowniey pobrać biblioteki internetowych stacji radiowych i telewizyjnych.

W wersji 5.01 dokonano kilku drobnych poprawek związanych z działaniem programu oraz usprawniono moduł internetowego radia i telewizji. Najnowsze wydanie znacznie lepiej instaluje się w systemie, gdzie już funkcjonują poprzednie wersje programu.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.