aTube Catcher 2.2.519

Prosty w obsłudze program do pobierania na dysk filmów z serwisu YouTube. Obsługuje kolejkowanie pobrań i umożliwia konwertowanie plików do wybranego formatu, w tym WMV, AVI, MP4 lub MP3

Liczba pobrań: 852
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Diego Uscanga
Rozmiar: 13.93 MB

Nazwa pliku: aTube_Catcher.exe

[inne wersje programu aTube Catcher 2.2.519]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

aTube Catcher to łatwy w obsłudze program, który ułatwia pobieranie materiałów wideo z serwisów internetowych oraz ich konwersję na dowolny format. Za jego pomocą można zapisać dane ze strumienia odtwarzanego z sieci, do pliku na twardym dysku. Za pomocą aTube Catchera pobierzesz i zapiszesz na dysku wideo z takich stron jak YouTube, MySpace, FaceBook, Google, Yahoo, Megavideo, Metacafe, Spike czy Megarotic.

aTube Catcher konwertuje i zapisuje filmy oraz muzykę w postaci plików MPEG4, AVI, XVID, WMV, FLAC, WMA, MP3, 3GP, 3G2, MP2, GIF, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG bądź MOV. Potrafi także z skopiować z materiału filmowego jedynie ścieżkę dźwiękową.

W trakcie instalacji aplikacja próbuje dodać do przeglądarki pasek narzędziowy oraz stara się zmienić domyślną wyszukiwarkę i stronę startową.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.