Green Browser 5.5.0920

Green Browser to rozbudowana przeglądarka oparta o silnik Internet Explorera, która oprócz podstawowych funkcji, takich jak MDI (zakładki) czy wbudowane filtry wyskakujących okien, oferuje kilka praktycznych rozwiązań.

Liczba pobrań: 194
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MoreQuick
Rozmiar: 1.18 MB

Nazwa pliku: GreenBrowserSetup.exe

[inne wersje programu Green Browser 5.5.0920]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Green Browser to rozbudowana przeglądarka oparta o silnik Internet Explorera, która oprócz podstawowych funkcji, takich jak MDI (zakładki) czy wbudowane filtry wyskakujących okien, oferuje kilka praktycznych rozwiązań. Green Browser świetnie sprawdza się w obsłudze "gestów myszy" czy zmianie skórki (przy czym nie trzeba tworzyć całego zestawu - wystarczy podać ścieżkę do obrazka, który ma być wyświetlany jako określona ikona).

Przeglądarka oferuje własnego menedżera pobierania plików, zoom oraz uruchamianie skryptów Java. Bardzo długa jest też lista skrótów klawiaturowych, bez których szybkie korzystanie z Internetu jest praktycznie niemożliwe.

W piątej przeglądarki Green Browser, twórcy dodali takie funkcje jak wyszukiwanie tekstu na przeglądanej witrynie, udoskonalili opcję auto uzupełniania, dodali kilka nowości w interfejsie użytkownika i usunęli sporo pomniejszych błędów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.