BestCrypt 7.1

Najnowsza wersja programu służącego do szyfrowania poufnych danych przechowywanych na lokalnym dysku. Zasada działania BestCrypt jest prosta - aplikacja tworzy wirtualne dyski (wykorzystuje wolne miejsce na wybranej partycji), których zawartość jest szyfrowana.

Liczba pobrań: 232
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Jetico
Rozmiar: 3.71 MB

Nazwa pliku: bcrypt7.exe

[inne wersje programu BestCrypt 7.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja programu służącego do szyfrowania poufnych danych przechowywanych na lokalnym dysku. Zasada działania BestCrypt jest prosta - aplikacja tworzy wirtualne dyski (wykorzystuje wolne miejsce na wybranej partycji), których zawartość jest szyfrowana. Dysk taki jest widoczny tak samo jak zwykły napęd, ale dostęp do zapisanych na nim danych mają jedynie wtajemniczeni. Program używa algorytmów szyfrowania DES, GOST 28147-89, Blowfish oraz Twofish. Program umożliwia również zaszyfrowanie pliku wymiany Windows XP oraz posiada opcję Hidden Container (ukrywanie szczególnie ważnych treści). W najnowszej wersji poprawiono działanie tego ostatniego modułu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.