Secunia Personal Software Inspector 2.0 Beta Build 1.9.0.3007

Personal Software Inspector skanuje naszego peceta i pobiera niezbędne patche bezpieczeństwa. Informuje również użytkownika, jeśli jakiś program przestał być wspierany przez producenta. O każdym znalezionym programie możemy uzyskać szczegółowe informacje, włącznie z linkami do specjalnych narzędzi służących do odinstalowania danej aplikacji (jeśli są niezbędne).

Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Secunia
Rozmiar: 934 KB

Nazwa pliku: PSI2SetupBeta.exe

[inne wersje programu Secunia Personal Software Inspector 2.0 Beta Build 1.9.0.3007]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja skanuje naszego peceta i pobiera niezbędne patche bezpieczeństwa. Informuje również użytkownika, jeśli jakiś program przestał być wspierany przez producenta. O każdym znalezionym programie możemy uzyskać szczegółowe informacje, włącznie z linkami do specjalnych narzędzi służących do odinstalowania danej aplikacji (jeśli są niezbędne).

Domyślnie, Personal Software Inspector pokazuje tylko te programy, które są względnie łatwe do aktualizacji. Bez problemu znajdziemy jednak tryb informowania o każdym dostępnym patchu bezpieczeństwa. Użytkownik może również zdecydować, aby produkt Secunii stale monitorował jego system i na bieżąco pobierał potrzebne pliki.

Aplikacja oferuje również Secure Browsing, dzięki której badana jest podatność przeglądarki internetowej i zainstalowanych do niej dodatków na ataki cybeprzestępców. Dodatkowo Personal Software Inspector 2.0 oferuje także funkcję WorldMap. Umożliwia ona użytkownikowi porównywanie wyników analizy własnego systemu z rezultatami innych użytkowników.

Program wzbogacono o obsługę systemów 64-bitowych. W interfejsie aplikacji znalazł się także wskaźnik postępu skanowania systemu. Producent przekonuje też o poprawie wydajności aplikacji - zmniejszono użycie pamięci systemowej poprawiając jednocześnie szybkość analizy. Najnowsze wydanie aplikacji dostępne jest też w kilkunastu nowych wersjach językowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.